Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 128GB SSD, SU800 SATA 6Gb/s M.2 2280 Solid State Drive, R
Достапност:
Шифра: 48353
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data 128GB SSD, SU800 SATA 6Gb/s M.2 2280 Solid State Drive, R/W speed up to 560/520MB/s, ASU800NS38-128GT-C
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm