Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 32GB USB Flash Drive UC350, Golden, USB 3.2 for the faste
Достапност:
Шифра: 26836
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data 32GB USB Flash Drive UC350, Golden, USB 3.2 for the fastest transmission speeds, regular USB connector and a reversible USB Type-C plug, AUC350-32G-CGD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm