Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 16GB USB Flash Drive UC360, Golden, OTG Flash Drive integ
Достапност:
Шифра: 26832
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data 16GB USB Flash Drive UC360, Golden, OTG Flash Drive integrates USB 3.2 and microUSB connectors in an ultra-small housing, High speed USB 3.2 data transfer, AUC360-16G-RGD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm