Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 16GB USB Flash Drive UV128, Black+Blue, Capless mechanica
Достапност:
Шифра: 26807
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data 16GB USB Flash Drive UV128, Black+Blue, Capless mechanical design, USB 3.2 Gen 1 (backward compatible with USB 2.0), AUV128-16G-RBE
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm