Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 16GB microSDHC Class 10 with adapter UHS-I, Seq Read/Writ
Достапност:
Шифра: 26783
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data 16GB microSDHC Class 10 with adapter UHS-I, Seq Read/Write rate up to 100 / 10 (MB/s), AUSDH16GUICL10A1-RA1
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm