Бренд: Brother
Краток опис: Brother Cartridge LC1280XLC Cyan for MFCJ5910DW/MFCJ6510DW/MFCJ6
Достапност:
Шифра: 31664

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Brother Cartridge LC1280XLC Cyan for MFCJ5910DW/MFCJ6510DW/MFCJ6910DW, up to 1200pgs
Тип Toner Cartridge
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 1140x150-web-copy