Бренд: BlackVision
Краток опис: BlackVision Novo7Pro WIFI Tablet, White, 7 inch IPS, Resolution:
Достапност:
Шифра: 45245
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BlackVision Novo7Pro WIFI Tablet, White, 7 inch IPS, Resolution: 1280 x 800, Chipset: A33, CPU: Quad core 1.2Ghz, GPU: Mali 400 3D hardware acceleration, Internal Memory: 8GB upgrade to 32GB, RAM: 1GB, Primary Camera: 2MP, Seconday Camera: 0,3MP, 1080P videos supported, multi-video play, OS: Andorid 4.4, Wi-Fi: IEEE802.11b/g/n, BT: 4.0, I/0 Port: USB2.0 x 1, Earphone Jack x 1, Battery: 3000mAh, Adapter: 5V/2.0 A, Device size: 188 x 109 x 9.5 mm, Accessories: Power Adapter (Charger), USB Cable, HDMI Cable
Напреден Филтер
Екран 7'' инчен
Процесор Quad Core
Меморија 1GB RAM
Диск 8GB EMMC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt