Бренд: Acer
Краток опис: ACER Notebook Adapter 65W/90W, 19V, 4.74A, PIN Size: 5.5 x 1.7 y
Достапност:
Шифра: 60064
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ACER Notebook Adapter 65W/90W, 19V, 4.74A, PIN Size: 5.5 x 1.7 yellow with Notebook Power Cable, 3 pins, black, 1.8m, EU plug
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela