Бренд: Acer
Краток опис: ACER Aspire 3 A315-3-C4QH (RED ), - Intel® Celeron® N4000 Proces
Достапност:
Шифра: 49305
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ACER Aspire 3 A315-3-C4QH (RED ), - Intel® Celeron® N4000 Processor (4M Cache, up to 2.6 GHz), RAM 4 GB DDR4, 256GB SSD, 3xUSB (1 x USB 3.0, 2 X USB 2.0), Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, 15.6" HD (1366 x 768) resolution, NX.HGAEX.015
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela