Бренд: Acer
Краток опис: ACER Aspire 3 3A315-22-44JV, AMD Dual-Core Processor A4-9120E, A
Достапност:
Шифра: 49304
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ACER Aspire 3 3A315-22-44JV, AMD Dual-Core Processor A4-9120E, AMD Integrated VGA, 4GB DDR4 RAM , 128GB SSD M.2, 4xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, 15.6" HD (1366x768) resolution, Linux, NX.HE8EX.007
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela