Бренд: Acer
Краток опис: ACER Aspire 3 A315-42-R2R9, - AMD Ryzen™ 5 3500U (4M Cache, up t
Достапност:
Шифра: 49249
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ACER Aspire 3 A315-42-R2R9, - AMD Ryzen™ 5 3500U (4M Cache, up to 3.7 GHz), AMD Vega 8, 8GB DDR4 RAM, 512GB SSD M.2, 4xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, 15.6" FHD (1920 x 1080) resolution, Linux, NX.HF9EX.01V
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela