Бренд: Acer
Краток опис: ACER Aspire 3 A315-42-R2X3, - AMD Ryzen™ 3 3200U (4M Cache, up t
Достапност:
Шифра: 49247
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ACER Aspire 3 A315-42-R2X3, - AMD Ryzen™ 3 3200U (4M Cache, up to 4.0GHz), AMD Vega 8, 4GB DDR4 RAM, 256GB SSD M.2, 4xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, 15.6" FHD (1920 x 1080) resolution, Linux, NX.HF9EX.013
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm