Бренд: Acer
Краток опис: ACER Nitro 5 AN517-51-785T - Intel® Core™i7-9750H Processor (12M
Достапност:
Шифра: 49059
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ACER Nitro 5 AN517-51-785T - Intel® Core™i7-9750H Processor (12MB Cache, up to 4.5GHz), NVIDIA® GeForce® GTX 1660TI 6GB, 8GB RAM DDR4, 512GB PCIe NVMe SSD , 4xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, Linux, 17.3" FHD (1920 x 1080) resolution, Linux, NH.Q5DEX.00H
Напреден Филтер
Екран 17.3'' инчен
Процесор Intel i7
Меморија 8GB RAM
Диск 512GB SSD
Графичка карта nVidia
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela