Бренд: Acer
Краток опис: ACER Nitro 5 AN515-43-R5DC - AMD Ryzen 5 3550H Processor (4M cac
Достапност:
Шифра: 49058
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ACER Nitro 5 AN515-43-R5DC - AMD Ryzen 5 3550H Processor (4M cache up to 3.7GHz), AMD Radeon™ RX 560X 4GB, 8GB RAM DDR4, 512GB PCIe NVMe SSD , 4xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, Linux, 15.6" FHD (1920 x 1080) resolution, Linux, NH.Q5XEX.01D
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela