Бренд: Acer
Краток опис: ACER Aspire 5 A515-52G-77G1 - Intel® Core™ i7-8565U (1.8GHz up t
Достапност:
Шифра: 48702
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ACER Aspire 5 A515-52G-77G1 - Intel® Core™ i7-8565U (1.8GHz up to 4.1GHz, 4 cores), NVIDIA® GeForce® MX150  2GB, RAM 8 GB, 128GB SSD + 1TB GB HDD, 4xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, Linux, 15.6" FHD (1920 x 1080) resolution, Linux, NX.H15EX.029
Напреден Филтер
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel i7
Меморија 8GB RAM
Диск 1TB HDD + 128GB SSD
Графичка карта nVidia
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela