Бренд: Acer
Краток опис: ACER Aspire 5 A315-53G-50F9 - Intel Core i5-8250U Processor (6M
Достапност:
Шифра: 48022
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ACER Aspire 5 A315-53G-50F9 - Intel Core i5-8250U Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz), NVIDIA GeForce® MX130 2GB, RAM 8 GB, 256GB SSD, 4xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, 15.6" FHD (1920 x 1080) resolution, Linux, NX.H1AEX.023
Напреден Филтер
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel i5
Меморија 8GB RAM
Диск 256GB SSD
Графичка карта nVidia
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela