Бренд: Acer
Краток опис: ACER Aspire 3 A315-41G-R0ZC, - AMD Ryzen™ 5 2500U (4M Cache, up
Достапност:
Шифра: 48020
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ACER Aspire 3 A315-41G-R0ZC, - AMD Ryzen™ 5 2500U (4M Cache, up to 3.6 GHz), AMD Radeon™ 535 4GB DDR5, RAM 8GB, 1TB HDD + 128GB SSD, 4xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, 15.6" FHD (1920 x 1080) resolution, Linux, NX.GYBEX.028
Напреден Филтер
Екран 15.6'' инчен
Процесор AMD
Меморија 8GB RAM
Диск 1TB HDD + 128GB SSD
Графичка карта AMD Radeon
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela