Бренд: Acer
Краток опис: ACER Aspire 3 A315-53G-31ZR - Intel® Core™ i3-7020U Processor (
Достапност:
Шифра: 47933
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ACER Aspire 3 A315-53G-31ZR - Intel® Core™ i3-7020U Processor (3M Cache, 2.30 GHz), NVIDIA® GeForce® MX130 2GB GDDR5 VRAM, RAM 4 GB DDR4, 512GB SSD, 4xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, 15.6" FHD (1920 x 1080) resolution, Linux, NX.H9JEX.025
Напреден Филтер
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel i3
Меморија 4GB RAM
Диск 512GB SSD
Графичка карта nVidia
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela