Бренд: Acer
Краток опис: ACER Swift SF314-56-52Z5 ( Sparkly Silver ), Intel® Core™ i5-82
Достапност:
Шифра: 47712
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ACER Swift SF314-56-52Z5 ( Sparkly Silver ), Intel® Core™ i5-8265U Processor (6M Cache, up to 3,9 GHz) , 8GB DDR4 RAM, 256GB SSD, Intel HD VGA, Card Reader, Camera, HDMI, 2 x USB 3,0, Ethernet, BT, 14" IPS FULL HD (1920x1080) resolution, Windows 10 Home, NX.H4CEX.015
Напреден Филтер
Екран 14'' инчен
Процесор Intel i5
Меморија 8GB RAM
Диск 256GB SSD
Графичка карта Интегрирана
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela