Бренд: Acer
Краток опис: ACER Aspire 5 A517-51G-86AH, Intel® Core™i7-8550U Processor (8M
Достапност:
Шифра: 47475
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ACER Aspire 5 A517-51G-86AH, Intel® Core™i7-8550U Processor (8M Cache, up to 4.0 GHz) ,8GB DDR4 RAM, 256GB SSD, NVIDIA® GeForce® MX130 2G-GDDR5, DVD-Writer DL drive . Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, 17,3" HD (1920x1080) resolution, Linux, NX.GVQEX.018
Напреден Филтер
Екран 17.3'' инчен
Процесор Intel i7
Меморија 8GB RAM
Диск 256GB SSD
Графичка карта nVidia
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela