Бренд: Acer
Краток опис: ACER Aspire 3 A315-51-54ZA - Intel Core i5-7200U Processor (3M C
Достапност:
Шифра: 47371
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ACER Aspire 3 A315-51-54ZA - Intel Core i5-7200U Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz), Integrated VGA, RAM 4 GB DDR4, 500GB HDD, 4xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, 15.6" FHD (1920 x 1080) resolution, Linux, NX.GNPEX.056
Напреден Филтер
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel i5
Меморија 4GB RAM
Диск 500GB HDD
Графичка карта Интегрирана
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela