Бренд: Acer
Краток опис: ACER Aspire 5 A515-51G-51FQ - Intel Core i5-8250U Processor (6M
Достапност:
Шифра: 46609
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ACER Aspire 5 A515-51G-51FQ - Intel Core i5-8250U Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz), NVIDIA GeForce® MX130 2GB, RAM 6 GB, 1TB HDD, 4xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, 15.6" FHD (1920 x 1080) resolution, Linux, NX.GWHEX.014
Напреден Филтер
Опција Телефон НЕ
Оптички Уред НЕ
Видео FullHD
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel i5
Меморија 6GB RAM
Оперативен систем Linux
Диск 1TB HDD
Графичка карта nVidia
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm