Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AWE 60410, Машина за перење со горно полнење, бела бој
Достапност:
Шифра: 69316
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL AWE 60410, Машина за перење со горно полнење, бела боја, 6кг, 1000 вртежи, 5 години гаранција на моторот, тајмер, А++ енергетска класа, Димензии 90x40x60 цм
Напреден Филтер
Тип Машини со горно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela