Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL BLF 9121 W, Комбиниран фрижидер со долна комора, бел,
Достапност:
Шифра: 69308
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL BLF 9121 W, Комбиниран фрижидер со долна комора, бел, Direct cooling Less Frost, Мотор со 5 години гаранција, 6th sense Fresh control технологија, Тотал нето капацитет 369л - 258л фрижидерски дел/111л замрзнувачки дел, аларм за отворена врата, 3 фиоки во замрзнувачот, А+ енергетска класа, Димензии 201x60x65.5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF