Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL FWDG 97168 WS, Машина за перење и сушење алишта со Инв
Достапност:
Шифра: 60480
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL FWDG 97168 WS, Машина за перење и сушење алишта со Инвертер мотор со 10 години гаранција, бела боја, 6th Sense Fresh care + серија, ЛЦД Дисплеј, 9кг перење/7кг сушење, 1600 вртежи, Steam care програм за пареа, тајмер, Soft move нежно движење на облеката во барабанот, 14 програми, заклучување од деца, Бучност 54дб, А енергетска класа, 85x59.5x60 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt