Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 3.5" 4TB External Western Digital, Elements, Desktop, Black,
Достапност:
Шифра: 90075
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 3.5" 4TB External Western Digital, Elements, Desktop, Black, USB3.0, WDBWLG0040HBK-EESN
Напреден Филтер
Диск 4TB
Големина 3.5'' инчи
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt