Бренд: Hitachi
Краток опис: HDD 3TB WesternDigital 64MB BLUE 5400RPM, SATA-3, 6.0Gb/s, WD30E
Достапност:
Шифра: 47919
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 3TB WesternDigital 64MB BLUE 5400RPM, SATA-3, 6.0Gb/s, WD30EZRZ OEM
Напреден Филтер
Диск 3TB
Големина 3.5'' инчи
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela