Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2.5" 1TB External Western Digital My Passport Black USB3.0 W
Достапност:
Шифра: 47129
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2.5" 1TB External Western Digital My Passport Black USB3.0 WDBYNN0010BBK-WESN
Напреден Филтер
Големина 2.5'' инчи
Диск 1TB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF