Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2.5" 500GB External Western Digital, Elements, Portable, Bla
Достапност:
Шифра: 46600
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2.5" 500GB External Western Digital, Elements, Portable, Black, USB3.0, WDBUZG5000ABK-WESN
Напреден Филтер
Големина 2.5'' инчи
Диск 500GB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm