Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2.5" 1TB External Western Digital My Passport Red, USB3.0, W
Достапност:
Шифра: 46453
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2.5" 1TB External Western Digital My Passport Red, USB3.0, WDBYNN0010BRD-WESN
Напреден Филтер
Диск 1TB
Големина 2.5'' инчи
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela