Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2TB WesternDigital, I.P. rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Pu
Достапност:
Шифра: 46245
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2TB WesternDigital, I.P. rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Purple Surveillance, WD20PURZ
Напреден Филтер
Диск 2TB
Големина 3.5'' инчи
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela