Бренд: WesternDigital
Краток опис: Hdd 500GB WesternDigital IntelliPower, 32MB Cache SATA, 6.0Gb/s
Достапност:
Шифра: 45678
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hdd 500GB WesternDigital IntelliPower, 32MB Cache SATA, 6.0Gb/s Caviar Green, WD5000AUDX
Напреден Филтер
Диск 500GB
Големина 3.5'' инчи
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt