Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2.5" 2TB External Western Digital, My Passport, Ultra Portab
Достапност:
Шифра: 45164
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2.5" 2TB External Western Digital, My Passport, Ultra Portable, Black, USB3.0, WDBYFT0020BBK-WESN
Напреден Филтер
Големина 2.5'' инчи
Диск 2TB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Red_friday_2020
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • gm
  • 555