Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2TB WesternDigital, 5400rpm, 64MB Cache 6.0Gb/s, 6.0Gb/s, Ca
Достапност:
Шифра: 43485
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2TB WesternDigital, 5400rpm, 64MB Cache 6.0Gb/s, 6.0Gb/s, Caviar Blue, WD20EZRZ
Напреден Филтер
Големина 3.5'' инчи
Кеш Меморија 64MB
Диск 2TB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF