Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2.5" 2TB External Western Digital, Elements, Portable, USB3.
Достапност:
Шифра: 42778
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2.5" 2TB External Western Digital, Elements, Portable, USB3.0, Black, WDBU6Y0020BBK-EESN
Напреден Филтер
Големина 2.5'' инчи
Диск 2TB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF