Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 500GB WesternDigital, 7200rpm, 16MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, C
Достапност:
Шифра: 38156
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 500GB WesternDigital, 7200rpm, 16MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Caviar Blue, WD5000AAKX
Напреден Филтер
Диск 500GB
Вртежи во минута 7200rpm
Големина 3.5'' инчи
Кеш Меморија 16MB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela