Бренд: WesternDigital
Краток опис: Mini HD Multimedia Player WesternDigital Component Composite USB
Достапност:
Шифра: 29210
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Mini HD Multimedia Player WesternDigital Component Composite USB WDBAAM
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt