Бренд: TESY
Краток опис: TESY CN 03 200 MIS + Метални држачи со тркалца, Панелен конвекто
Достапност:
Шифра: 66390
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TESY CN 03 200 MIS + Метални држачи со тркалца, Панелен конвектор, 2KW, со Tesy Метални Држачи за Панелна греалка Конвектор со Тркалца, Ултра тивок и брзо загревачки, регулационен термостат, безбедносен термостат, IP24 безбедносна класа, Препорачано за просторија од 40 до 60 кубици, димензии 45x9x83цм, 5.62кг тежина, можност за монтирање на ѕид, Универзални Држачи за Конвектор Метални со Тркалца, Боја Бела
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela