Бренд: TESY
Краток опис: TESY CN 03 200 MIS, Панелен конвектор, 2KW, Ултра тивок и брзо з
Достапност:
Шифра: 66384
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TESY CN 03 200 MIS, Панелен конвектор, 2KW, Ултра тивок и брзо загревачки, регулационен термостат, безбедносен термостат, IP24 безбедносна класа, Препорачано за просторија од 40 до 60 кубици, димензии 45x9x83цм, 5.62кг тежина, можност за монтирање на ѕид
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm