Бренд: TESY
Краток опис: TESY HL-240 H, Калорифер, 2.4KW, Регулационен термостат, 2 нивоа
Достапност:
Шифра: 64939
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TESY HL-240 H, Калорифер, 2.4KW, Регулационен термостат, 2 нивоа на работа 1.2KW и 2.4KW, Ултра тивок, Заштита од замрзнување, Опција за користење како вентилатор во лето, Сигурносен термостат, Oсигурувач
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it