Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal DT7005E0, Освежувач за облека на пареа, Боја Бело виолетов
Достапност:
Шифра: 73088
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal DT7005E0, Освежувач за облека на пареа, Боја Бело виолетово, 1100W, ги отстранува мирисите и ја освежува облеката, ги уништува бактериите, регулирачка пареа 20г/мин, 150мл резервоар за вода
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm