Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal CB671816, Електрична скара, 1600W, Thermo-Spot, Нелеплива
Достапност:
Шифра: 72136
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal CB671816, Електрична скара, 1600W, Thermo-Spot, Нелеплива плоча, Термостат, сад за маснотии, Ногарки што не лизгаат, индикатор за топлина
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela