Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal CLIP&CLOSE K3028912, Сад за чување храна, Пластичен, Облик
Достапност:
Шифра: 71685

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal CLIP&CLOSE K3028912, Сад за чување храна, Пластичен, Облик правоаголен, 3 сада од 0.55L/1L/2.3L
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela