Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal CLIP&CLOSE GLASS K3010312, Сад за чување храна, Стаклен, О
Достапност:
Шифра: 71674

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal CLIP&CLOSE GLASS K3010312, Сад за чување храна, Стаклен, Облик правоаголен, 0.9L, 4 во 1: за подготовка, за сервирање, чување и транспорт на храна
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela