Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal DO546838, Кујнски Робот, Боја Црна, Моќност 800W, Голем са
Достапност:
Шифра: 71286

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal DO546838, Кујнски Робот, Боја Црна, Моќност 800W, Голем сад од 3л, блендер од 1,25л со 6 брзини, Инокс нож, 9 додатоци, 25 функции,Магацин за сместување на дисковите
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela