Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal BC5121V0, Кујнска вага, Optiss Delicious CAKE POPS, Капаци
Достапност:
Шифра: 71273
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal BC5121V0, Кујнска вага, Optiss Delicious CAKE POPS, Капацитет до 5 кг, стаклена побршина, Мерење на течности, Функција Тара, Дигитален дисплеј, Батерија ААА
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela