Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal BL130A38, Блeндер, Smoothie, Боја Инокс-црна, Моќност 350W
Достапност:
Шифра: 71261
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal BL130A38, Блeндер, Smoothie, Боја Инокс-црна, Моќност 350W, 4 ножиња, пластичен сад, капацитет на садот 900мл, 2 брзини
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela