Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal BL936E38, Блeндер, Боја Инокс-црна, Моќност 1500W, 30,000r
Достапност:
Шифра: 71256
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal BL936E38, Блeндер, Боја Инокс-црна, Моќност 1500W, 30,000rpm, 6 Автоматски програми, 6 подвижни ножиња, капацитет на садот 2л, пластичен сад, дисплеј, 10 брзини и Пулс, додатоци за притискање на овошјето, рачка за полесно држење, функција кршење на мраз, автоматско чистење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela