Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal FR495070, Versalio Deluxe 9 in 1, Мултиготвач, Боја бела,
Достапност:
Шифра: 71250
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal FR495070, Versalio Deluxe 9 in 1, Мултиготвач, Боја бела, Моќност 1600W, 9 типови на готвење, Температура 80-180 степени, нелеплив сад, метален филтер, тајмер, погоден за печење, пржење, варење, одржување на температура, 20 рецепти вклучени
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela