Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal FF123130, Фритеза, Боја бела, Моќност 1600W, Капацитет за
Достапност:
Шифра: 71249
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal FF123130, Фритеза, Боја бела, Моќност 1600W, Капацитет за продукти 1кг, Капацитет за масло 1,8 л, Термостат, капак зо прозорец, Тајмер,Термо изолаторска обвивка, Температура 150-190 степени
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela